Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

**Świadomie wysyłam formularz do firmy rekrutującej Opiekunki/-ów na terenie Niemiec

zobacz więcej >>

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

TAK NIE

**Świadomie wysyłam formularz do firmy rekrutującej Opiekunki/-ów na terenie Niemiec

TAK NIE

Chcę otrzymywać od Secawo e-maile z informacjami o nowych zleceniach i kursach podnoszących kwalifikacje.

więcej >>
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Grupę Secawo informacji handlowych na podany przeze mnie adres e-mail w celu informowania o aktualnych ofertach zleceń opieki oraz szkoleniach oferowanych przez Grupę Secawo. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Klauzuli informacyjnej
TAK NIE

Chcę brać udział w kolejnych rekrutacjach, jeżeli nie uda się znaleźć dla mnie zlecenia podczas pierwszej rekrutacji.

więcej >>
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Secawo w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, w tym przedstawienia mi ofert pracy w charakterze opiekuna osób w podeszłym wieku, niepełnosprawnych lub przewlekle chorych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Klauzuli informacyjnej
Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

11 pytań | SECAWO

 1. Ile mogę zarobić pracując w firmie SECAWO?

Osoby z doświadczeniem i z komunikatywnym językiem niemieckim mogą zarobić w SECAWO nawet  do 1800€ netto za miesiąc. Dodatkowo, zapewniamy różnorodne premie!

Wysokość wynagrodzenia zależy od kwalifikacji, stopnia znajomości języka i zlecenia.

 

 1. Jakie wymagania muszę spełnić, aby wyjechać z SECAWO?

Do pracy na naszych zleceniach niezbędne są:

– zaangażowanie, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby osób starszych;

– doświadczenie w opiece przy seniorach (najlepiej w Niemczech, ale nie tylko);

– brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy;

 

 1. Jaką formę zatrudnienia oferuje firma?

Oferujemy legalną pracę w oparciu o umowę zlecenia. Umowę podpisujemy na rok, ponieważ chcemy budować długofalowe relacje ze swoimi pracownikami. Dzięki umowie na dłuższy czas, zapewniona jest ciągłość ubezpieczenia i nie ma konieczności podpisywania dokumentów za każdym razem, gdy jedzie się na nowe zlecenie z naszą firmą.

 

 1. Czy pracując w SECAWO jestem ubezpieczona?

Tak. Umowa gwarantuje opiekunce regularne opłacanie składek na ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz emerytalne. Cały okres pracy w SECAWO wlicza się w staż emerytalny. Opiekunki posiadają dodatkowe ubezpieczenie prywatne, które gwarantuje im leczenie poza Polską oraz ubezpieczenie OC. Chcesz wiedzieć więcej o polisie ubezpieczeniowej? Zadzwoń do nas: + 48 888 719 925.

 

 1. Do kiedy wypłacane jest wynagrodzenie?

Wypłaty realizowane są do 14. dnia kolejnego miesiąca. Przelewy realizowane są na konto bankowe podane w formularzu podczas rozmowy z Koordynatorem Zlecenia (możliwe są przelewy w PLN i EURO).

 

 1. Jak dobierane jest zlecenie dla opiekunek?

Oferty pracy dobieramy z uwzględnieniem wymagań oraz doświadczenia kandydatek. Podczas rekrutacyjnej rozmowy telefonicznej zbieramy informacje o stopniu znajomości języka niemieckiego, doświadczeniu w opiece oraz wymaganiach względem pracy w Niemczech. Na tej podstawie wybieramy z bazy, najbardziej pasujące zlecenia. W przypadku nowych zleceń, przedstawiamy opis podopiecznego, który otrzymaliśmy od naszych niemieckich koordynatorów. W przypadku naszych stałych zleceń, przedstawiamy opis zweryfikowany dodatkowo przez nasze opiekunki.

 

 1. Czy w SECAWO organizowany jest transport na zlecenie i powrót?

Tak. Organizujemy transport od drzwi do drzwi. Korzystamy tylko ze sprawdzonych przewoźników. Po zakończeniu zlecenia, w zależności od ustaleń, organizujemy transport do Polski, albo przejazd na inne zlecenie.

 

 1. Jak dobrze muszę mówić po niemiecku?

Aby rozpocząć pracę w SECAWO należy znać przynajmniej podstawy języka niemieckiego (zwroty niezbędne do codziennej komunikacji z podopiecznym). Dla osób, które obawiają się, że ich poziom może być niewystarczający, dostępny jest internetowy kurs. Dzięki internetowym lekcjom można nauczyć się podstawowych słówek i zwrotów z każdego miejsca o dowolnej porze dnia. Chcesz otrzymać więcej szczegółów związanych z naszymi kursami oraz szkoleniami? Zgłoś się przerz bezpłatny formularz na www.secawo.pl/szkolenia

 

 1. Czy będąc na KRUS mogę podpisać umowę z SECAWO?

Każdorazowo należy skonsultować tę decyzję z odpowiednim oddziałem KRUS. Jeśli ktoś posiada ubezpieczenie w KURS to może nawiązać z nami współpracę. Zapewnimy legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie.

 

 1. W jakich regionach Niemiec działa firma SECAWO?

Jesteśmy firmą, która działania na terenie całych Niemiec. W bazie ofert mamy zlecenia z różnych landów oraz miejscowości.

 

 1. Czy SECAWO ma zlecenia tylko dla kobiet?

Nie. Posiadamy również oferty dla mężczyzn oraz par.

PODOBNE ARTYKUŁY