Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Zapewniamy spokój w czasie koronowirusa!

Poszukujesz firmy, która zapewni ci bezpieczny wyjazd oraz nie zapomni o Twoich potrzebach również w trudniejszych chwilach? W Secawo wiemy jak sprawnie poradzić sobie z problemami!

Aktualna sytuacja epidemiczna jest bardzo dynamiczna, dlatego codziennie śledzimy doniesienia Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Ministerstwa Zdrowia – zarówno polskiego, jak i niemieckiego. Pragniemy zapewniać naszym Opiekunom oraz Kandydatom bezpieczeństwo i satysfakcję, dlatego skrupulatnie przestrzegamy wszystkich zaleceń.

Wybierając SECAWO stawiasz na pewnego pracodawcę, który zadba o twoje bezpieczeństwo!

 

Ekspercka wiedza oraz stała komunikacja w trudnych chwilach jest niezbędna, dlatego Koordynatorzy w Secawo regularnie kontaktują się z Opiekunami oraz Partnerami. Współpraca z nami to pewność bezpiecznego wyjazdu!

Poniżej możesz zapoznać się z pytaniami naszych Opiekunów oraz Kandydatów, które kierowane są do Zespołu Secawo – Wspólnie rozwiniemy Twoje wątpliwości!

 

Czy mogę liczyć na wyjazd w Secawo?

Oczywiście! Posiadamy zlecenia na terenie całych Niemiec i dzięki sprawnej logistyce oraz komunikacji zapewniamy naszym Opiekunom możliwość ciągłego wyjazdu.

Nasi konsultanci są dostępni pod numerem: +48 71 738 40 59.

Dodatkowo posiadamy numer alarmowy, gwarantujemy również dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje również moment przejazdu na zlecenie oraz polskojęzycznych koordynatorów.

 

Czy można teraz przekraczać granicę z Polski do Niemiec?

Tak! Regularnie organizujemy przejazdy z Polski do Niemiec. Nasi Opiekunowie przed wyjazdem na zlecenie otrzymują niezbędne dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie oraz cel wyjazdu – One w pełni umożliwiają swobodne przekroczenie granicy i wykonywanie pracy w Niemczech.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Opiekunami, którzy jadą do Niemiec oraz już są na zleceniu.

 

Czy jadąc z Polski do Niemiec zostanę objęta kwarantanną?

Nie, na dzień 16.04.2020 przekroczenie niemieckiej granicy nie powoduje obowiązku kwarantanny. Po opuszczeniu Polski Opiekunowie mogą swobodnie rozpocząć pracę – W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub utrudnień w poruszaniu się po drogach, zachęcamy do kontaktu z naszym koordynatorem. Bezpośrednie informacje pomagają nam jeszcze sprawniej organizować Państwa przejazdy!

 

 

Jak wygląda bezpieczeństwo podczas podróży?

Przejazd organizujemy z miejsca odbioru prosto do domu podopiecznego. Zalecamy, aby korzystać ze wszystkich środków ostrożności zarówno tych narzucanych, jak i sugerowanych przez Ministerstwo Zdrowia – zachowanie odstępu (np. na postojach), unikanie kontaktu z nieznajomymi oraz zakrywanie ust i nosa. Prosimy też pamiętać, aby nie żegnać się ze współpasażerami / zmiennikami łamiąc zasadę zachowania odstępu.

Każdy Opiekun wchodzący na pokład busa do Niemiec musi mieć świadomość, że są one regularnie dezynfekowane, ale w trakcie podróży pasażerowie muszą również zachowywać odpowiednie zasady.

Jestem aktualnie na zleceniu w innej agencji. Jak mogę rozpocząć z Wami współpracę?

To dla nas nie problem. Od 2019 roku w Secawo umowy są również zawierane elektronicznie. Za pomocą laptopa, tableta lub telefonu można zaakceptować umowę oraz mieć dostęp do wszystkich  dokumentów bez potrzeby ich szukania. My zorganizujemy podróż, zapewnimy opiekę Koordynatora oraz zadbamy o sprawną wypłatę.

 

Masz pytanie?

Zadzwoń już dziś: +48 71 738 40 59!

Chcesz wysłać nam zapytanie?

Napisz na: [email protected]

 

Zachęcamy również do odwiedzania naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco odpowiadamy na wszelkie pytania.

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.