Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Zamek w Schwerin

Zamek w Schwerin według historyków to najpiękniejsza rezydencja tej części świata. Turyści mówią, że jest on nie tylko bajkową i fantastyczną rezydencją, ale również posiada zachwycające położenie, gdyż mieści się tuż obok wielkich jezior tego regionu Niemiec.

Wielopiętrowa rezydencja powstawała na przestrzeni wielu lat. Od 1837 roku przez 1913 rok trwały największe prace w tym kompleksie. To wtedy rozbudowano salę bankietową, balową,, dodano podziemny ogród oraz stworzono wiele tajemnych gabinetów – Niektórzy historycy nawet mówią że o niektórych wciąż nie mamy pojęcia.

Omawiany przez nas zamek to nie tylko kolebka historii, architektury oraz bogactwa ówczesnych Niemiec, ale również aktualne miejsce obrad Landtagu Meklemburgii-Pomorza Przedniego.

Będąc w tej części Niemiec na zleceniu konieczne jest wybranie się na spacer wokół omawianego kompleksu. W regionie, w spokojnym tempie możemy zwiedzać zamek w godzinach od 10:00 do 18:00, a poza sezonem w godzinach 10:00 17:00. Możemy zwiedzać muzeum podziemne, komnaty ogrody, parki oraz zamkową kaplicę. Sam bilet nie jest drogi, ponieważ wynosi około 8 €, a zobaczenie tego bajkowego zamku w tej części kontynentu jest warte!

Cały zamek aktualnie jest bardzo dobrze skomunikowany. Można do niego dojechać komunikacją miejską czy podmiejską, a w okolicy zobaczyć wiele sklepów i jezior oraz przepłynąć się statkiem. 

 

Po więcej ciekawostek zapraszamy do artykułu na stronie Podróże po Europie

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.