Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Walentynki – historia święta


 

Walentynki na kontynencie europejskim narodziły się setki lat temu. Jeszcze starożytno-pogańskie ludy obchodziły dni płodności 14 i 15 lutego – co prawda opierały się to na wielkiej uczcie w gronie najbliższych oraz rodów ze sobą współpracujących. Mężczyźni losowali wtedy kobiece imię z urny, następnie dana niewiasta stawała się partnerką podczas obchodów, a czasem na całe życie…

W dzisiejszych czasach wydźwięk święta miłości jest zupełnie inne – Swoje skojarzenia na 14 lutym opieramy o dużej ilości czerwonych serduszek, kupidynów oraz miłych gestów wobec swoich ukochanych.

W Niemczech można zauważyć olbrzymi przekrój świętowania związanego z Valentinstag – związane jest to oczywiście z różnorodnością kulturalno-narodowościową w tym kraju. Wielu migrantów z poza kontynentu europejskiego przywiozło do Niemiec swoje tradycje lub przekształcili te rdzenne pasujące bardziej do ich przyzwyczajeń.

Jak Niemcy spędzają święto zakochanych?

– Integracyjne bale dla samotnych – To dobra okazja, aby nawiązać nowe relacje;

– Kampanie promocyjne związane z mówieniem komplementów lub robieniem pozytywnych gestów dla bliskich im osób;

– Kwiaty, czekoladki i gadżety specjalnie na tą okazję również królują w Niemczech;

Dzień wolny od pracy?

Patrząc na statystyki publikowanie przez niemiecką prasę można dostrzec informacje związane z tym, że niemieckie społeczeństwo standardowo od wielu lat bierze w tej dzień wolne od pracy. To dość ciekawe zjawisko, ponieważ odbywa się ono na masową skalę. Dzień poświęcony swoim ukochanym to dobry sposób, aby w spokoju, od pracy odpocząć wyjeżdżając na weekend.

14 luty – Czas magicznych wrażeń!

Ten symboliczny dzień miłości wykorzystajmy w taki sposób, aby być blisko ukochanych. W ciągu roku pędzimy zapominając o chwilach wytchnieniach.  Niech 14 luty da Wam chwilę magicznych wrażeń!


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.