Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Programy rozrywkowe w niemieckiej telewizji


 

W niemieckiej telewizji, podobnie jak w polskiej, możemy liczyć na szeroką gamę programów. Przy podstawowej lub komunikatywnej znajomości języka niemieckiego warto oglądać takie audycje, które będą dla nas proste w zrozumieniu. Do tego typu programów można zaliczyć programy rozrywkowe, czyli powszechnie lubiane teleturnieje, konkursy talent-show, konkursy muzyczne i taneczne. Poniżej przedstawiamy listę najbardziej znanych propozycji.

Das Supertalent to odpowiednik naszego programu „Mam Talent”. Uczestnicy pokazują swoje talenty na wizji i są oceniani przez jurorów. W konkursie może wziąć udział każdy, nie ma ograniczeń wiekowych. Program jest emitowany przez telewizję RTL.

Deutschland sucht den Superstar, czyli w skrócie DSDS jest również emitowany przez telewizję RTL. Odpowiednikiem tego programu w Polsce jest program Idol, czyli konkurs muzyczny, podczas którego wyłania się najlepszego wokalistę-amatora.

Let’s Dance to kolejny niemiecki program rozrywkowy nadawany przez stację RTL, który powstał na podstawie znanego nam programu Dancing with the Stars. Występują tam również znane osobistości i celebryci niemieckiego showbiznesu wraz z zawodowymi tancerzami w celu prezentacji tańca publiczności i na wizji. Podobnie jak u nas, istnieje grono jury, które nadaje oceny od 1 do 10.

The Voice of Germany to kolejna międzynarodowa produkcja, dostosowana pod warunki niemieckie. W programie występują pełnoletnie osoby, które chcą pokazać swój talent wokalny. W naszym kraju również mamy swoją odsłonę tego programu – The Voice of Poland. Wersja niemiecka jest emitowana przez stację ProSieben oraz Sat.1. Od roku 2013 emitowana jest też dziecięca odsłona programu – The Voice of Kids, na antenie Sat.1.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.