Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Niemieckie portale randkowe


 

W XXI wieku portale randkowe to jeden z najpopularniejszych sposobów, wybierany przez osoby, poszukujące swojej drugiej połówki.

W początku XX wieku użytkownikami takich stron internetowych byli głównie ludzie w wieku od 30 do 40 roku życia. Później młodsze pokolenie zaczęło szukać miłości w Internecie, natomiast obecnie coraz częściej można spotkać na takich portalach osoby starsze tj. od 50. do 65. roku życia. Taki trend ma tendencję wzrostową i nie ma się temu co dziwić, ponieważ życie społeczeństwa coraz bardziej przenosi się w strefę online. Nie jest to oczywiście powód do dumy, ponieważ kontakt z żywym człowiekiem to dużo bardziej emocjonujące doświadczenie niż rozmowy online – jednak prawda jest taka, że coraz większa część osób zaczyna prowadzić bujne życie internetowe i coraz bardziej ograniczone życie w świecie realnym. Single, które osiągnęły pewny wiek, często odczuwają poczucie osamotnienia i potrzebę bliskości kogoś drugiego. Fakt, że w Polsce coraz więcej Seniorów korzysta z komputera i posiada dostęp do Internetu, skłoniło założycieli portali randkowych do spersonalizowania takich witryn specjalnie pod osoby starsze.

Jak korzystać z portali randkowych?

  • Przede wszystkim należy wybrać serwis, który będzie dla użytkownika przyjemny wizualnie i łatwy w obsłudze.
  • Po wyborze witryny, należy zarejestrować się – podając podstawowe dane o sobie, adres e-mail i hasło.
  • Zazwyczaj można wybrać profil bezpłatny lub premium, który zawiera dodatkowe możliwości – na każdym portalu są one dokładnie opisane.
  • Jeśli chcemy przyciągnąć uwagę innych użytkowników, swoją osobą – najlepiej uzupełnić profil. Możemy dodać zdjęcie profilowe plus kilka
  • dodatkowych, opisać swoje zainteresowania, pasje, wymienić ulubioną literaturę i filmy.
  • Każdy portal posiada wyszukiwarkę profili w której możemy zaznaczyć swoje preferencje np. płeć, wiek, województwo.

W Niemczech istnieje kilka portali randkowych. Najpopularniejszym jest zdecydowanie Lovescout24. Portal posiada 24 mln zarejestrowanych użytkowników, a dziennie do serwisu dołącza około 10 tys. nowych osób. Można z niego korzystać zarówno na komputerze w wersji standardowej, jak i na komórce w wersji mobilnej – na co decyduje się znaczna większość użytkowników.

Kolejnym z popularnych profili jest eDarling. Platforma dla o wyeliminowania fikcyjnych kont, dlatego każdy użytkownik sprawdzany jest odręcznie przez administratorów podczas zakładania konta. Na tym portalu możemy uzupełnić test osobowości, który jest oparty na badaniach naukowych, dzięki czemu łatwiej znaleźć na portalu partnera lub partnerkę o podobnych cechach charakteru.

DatingCafe.de to jeden z najstarszych niemieckich portalów randkowych, istniejący od 1999 roku.

Portale randkowe to ciekawy i nowoczesnych sposób na znalezienie miłości, jednak– pamiętajcie o jednym! Nie podawajcie w Internecie zbyt wielu informacji o sobie. Nie należy również od razu ufać komuś poznanemu w Internecie.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.