Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Dołącz do zespołu Secawo

Poniżej znajdziesz prowadzone przez nas rekrutacje. Jeżeli nie znalazłeś interesującej dla siebie oferty, napisz do nas! Może to właśnie Ciebie szukamy!

*Pola obowiązkowe

REGULAMIN

TAK NIE

Zgoda na przyszłe rekrutacje

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu internetowym dla celów przyszłych rekrutacji. Moja zgoda jest dobrowolna, a niepodanie danych spowoduje brak kontaktu w przypadku postępowań rekrutacyjnych realizowanych przez SO w przyszłości.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Klauzula informacyjna do zgody na przetwarzanie danych zobacz więcej >>

Dołącz do naszego zespołu
i pracuj z nami!

Jesteśmy firmą oferującą pracę dla Opiekunów osób starszych w Niemczech. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszą spółką była przyjemna zarówno dla Opiekunów, jak również naszych pracowników. Wyznajemy zasadę jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, dzięki czemu w firmie panuje atmosfera przyjaźni i motywacji, która powoduje, że wspólnie realizujemy założone cele.

Nasz zespół tworzą dynamiczni, pełni pasji ludzie, którzy interesują się rynkiem pracy opiekunów osób starszych. Cenimy pracę zespołową i chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi współpracownikami. W naszej firmie nie boimy się wyzwań i trudnych projektów. Nasza praca sprawia nam przyjemność i daje satysfakcję, gdyż możemy pomagać innym ludziom. Jeżeli myślisz podobnie, zapraszamy dołącz do nas!

Naszym pracownikom oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

szkolenia przygotowujące do pracy oraz podnoszące kompetencje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
[email protected]

Obecnie poszukujemy: