Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Jak rozliczyć się z ZUS-em online?


 

Szybko, łatwo, bezpiecznie – takimi słowami można opisać nowy sposób płatności wdrożony przez Ministerstwo Finansów. Wszyscy zainteresowani, którzy nie chcą lub nie mają czasu stać w kolejkach mogą opłacić PIT bardzo sprawnie.

W dzisiejszym artykule poznacie nowy sposób realizacji PIT-u, kroki do logowania się oraz dodatkowe atuty. Zapraszamy!

Portal Podatkowy Ministerstwa Finansów (podatki.gov.pl) gromadzi dane podatników i dzięki nowoczesnym systemom pozwala im bezpiecznie zrealizować formularz PIT-37 i PIT-38!

PIT zostanie automatycznie przygotowany po zalogowaniu się na stronę lub aplikację: „Twój e-PIT” i w trzech krokach można go bezstresowo wypełnić.

Jak skorzystać z usługi Twój e-PIT?

1. Na stronie podatki.gov.pl wybierz usługę „Twój e-PIT”.

2. Uzupełnij dane osobowe (PESEL, kwotę przychodu z deklaracji za rok 2017, kwotę przychodu z jednej z informacji od pracodawców (np. PIT-11) za rok 2018 i potwierdzając kwotą nadpłaty/podatku do zapłaty z deklaracji za rok 2017).

3. System sprawdza dane i przygotowuje wersję dokumentu online.

Co zrobić gdy są błędy?

Strona ministerstwa jak i proces logowania posiada wiele wskazówek – Czytając uważnie każdy punkt szybko osiągniemy sukces i w spokoju będziemy mogli wrócić do codziennych czynności. Dodatkowo została wprowadzona usługa Infolinii Krajowej Informacji Skarbowej. Tamtejsi konsultanci pomogą w sprawach związanych z podatkami i cłem.

Ciekawostki!

W przypadku nadpłaty podatku, korzystając z usługi, szybciej niż do tej pory możemy dostać zwrot. Termin skróci się z trzech miesięcy do 45 dni.

Możliwości wciąż są rozbudowywane – Od połowy stycznia 2020 z „Twojego e-PITu” będą mogli skorzystać również podatnych składający PIT-28, PIT-36 i PIT-36L, czyli osoby otrzymujące przychody z tytułu najmu oraz prowadzące działalność gospodarczą.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.