Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Dlaczego będąc Opiekunem warto mieć konto na Facebooku?


 

Zarówno Opiekunowie Seniorów jak i osoby, które są chętne do tej pracy, powinny być aktywne w sieci i na bieżąco śledzić oferty pracy. Chcąc znaleźć pracę szybko i mieć pewność, że agencja, do której aplikujemy jest wiarygodna i wypłacalna, warto założyć konto na portalu społecznościowym Facebook. Jest to doskonałe miejsce do tego, by znaleźć pracę i sprawdzić opinie o firmach opiekuńczych.

Grupy opiekuńcze

Na Facebooku istnieją tzw. grupy opiekuńcze, czyli fora, na których Opiekun lub Opiekunka, mogą sprawdzić najświeższe oferty ze zleceniami. Ogłoszenia są dodawane w formie posta, który zazwyczaj zawiera:

– stawkę zlecenia, w tym informacje o premiach

– czas realizacji zlecenia

– miejscowość, w której mieszka Podopieczny

– opis Podopiecznego, w tym choroby na jakie cierpi

– wymagany poziom znajomości języka

– dodatkowe wymagania wobec Opiekuna, np. prawo jazdy

Agencje świadczące usługi opiekuńcze odzywają się do chętnych, które komentują dany post lub bezpośrednio odpowiadają na nadesłane do nich wiadomości. Wtedy zwykle kandydaci są proszeni o podanie numeru kontaktowego, na który później dzwoni rekrutant z firmy i przeprowadza wywiad z zainteresowanym i opowiada o szczegółach oferty. Jest to więc bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie do osiągnięcia celu jakim jest znalezienie pracy w opiece. Poza tym możemy skontaktować się z innymi Opiekunkami, z którymi możemy poroz podzielić się wrażeniami o zleceniach.

Kontakt z agencjami

Jeżeli jesteśmy zdecydowani na zlecenie z jakiejś agencji, warto też zwiedzić jej facebookowy profil, gdzie poza ofertami pracy można sprawdzić opinie o niej, czy przeczytać o ciekawostkach, związanych z pracą Opiekuna. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zawieramy umowę z wiarygodnym pracodawcą. Na fanpage’u agencji można również napisać wiadomość na czacie, jeżeli nie chcemy kontaktować się telefonicznie. Posiadając konto na Facebooku jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej firmy, która pragnie zareklamować swoje usługi, w aktualnych czasach jest to standard w dotarciu do klienta.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.