Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

5 filmów, które warto obejrzeć w święta


 

Okres Świąt Bożego Narodzenia lubimy wykorzystywać na odpoczynek i pozostanie w domu przez te kilka dni. Wolny czas pożytkujemy na rozmowach z bliskimi, sporządzaniu noworocznych planów czy na inne aktywności. Najczęściej jednak nieodzownym elementem spędzania Świąt jest oglądanie telewizji czy ulubionych filmów. Aby wczuć się w świąteczny nastrój proponujemy zobaczyć poniższe pozycje ze światowego kina.

Kevin sam w domu (Home Alone)

Na pierwszym miejscu naszego rankingu uplasował się film o chłopcu, który w Święta bronił swojego domu przed dwoma złodziejami. Komedia pochodzi z USA z 1990 r. Film o Kevinie jest w Polsce bardzo lubiany i jego emisja w dni świąteczne jest już tradycją. Koniecznie musicie go obejrzeć jeśli go jeszcze nie widzieliście.

Kevin sam w Nowym Yorku (Home Alone 2: Lost in New York)

Kolejna propozycja to kontynuacja pierwszej części świątecznych przygód Kevina – tym razem w Nowym Jorku. Chłopiec postanawia schwytać uciekinierów z więzienia, z którymi miał już styczność w poprzednim roku. Film pochodzi z 1992 roku i również jest emitowany w każde Święta.

Święta last minute

Święta last minute to następna komedia z USA, która tym razem ukazuje uroki przygotowań do Świąt na ostatnią chwilę. W produkcji z 2004 roku wzięły udział takie gwiazdy, jak: Jamie Lee Curtis, Tim Allen czy Dan Aykroyd. Bohaterowie filmu uzmysławiają sobie, że Świąt nie można opuścić i wyjechać na wakacje do ciepłych krajów.

Listy do M. (2011)

Teraz czas na polską propozycję czyli Listy do M. Film jest komedią romantyczną i cieszy się dużą sympatią polskiej widowni. W obsadzie znalazły się takie sławy, jak: Maciej Stuhr, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Paweł Małaszyński czy Roma Gąsiorowska. Produkcja nie należy do grona banalnych wigilijnych komedii, znalazł się w niej zarówno wątek złego Mikołaja, w którego wcielił się Karolak, a także wątek romantyczny poruszający historię owdowiałego prezentera radiowego, zagranego przez Stuhra. Ta propozycja na pewno spodoba się osobom lubiącym polskie kino.

Kiedy Święty Mikołaj spadł z nieba

Ostatnim filmem jaki możemy polecić jest niemiecki film „Als der Weihnachtsmann vom Himmel fiel”. Jest to ciekawa propozycja dla sympatyków języka niemieckiego i niemieckiego kina. Fabuła filmu jest skoncentrowana na obronie tradycyjnych wartości świąt przed ich komercjalizacją. Film jest z gatunku fantasy i został nakręcony w 2011 roku w Kolonii, Monachium i Salzburgu (Austria).


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.