Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

TransferGO – przelewy międzynarodowe


 

Załatwiając sprawy online możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. W przypadku robienia przelewów międzynarodowych z pomocą przychodzi nam platforma TransferGO, która umożliwia nam szybkie i tanie transfery pieniężne. Z punktu widzenia klienta jest to bardzo opłacalne, ponieważ w prosty sposób w ciągu kilku minut możemy sfinalizować formalności bez stania w długich kolejkach w banku. Będąc na zleceniu w Niemczech i chcąc przelać zarobione pieniądze na swoje polskie konto, dobrze będzie skorzystać z opcji jakie daje nam TransferGO.

Jak działa TransferGO?

Firma zapewnia nas, że przelew do innego kraju może dojść nawet w przeciągu 30 min, i że korzystając z ich usług jest bardziej oszczędne w porównaniu z innymi bankami. Firma zastrzega jednak, że przelewy mogą być realizowane nieco dłużej do następujących krajów: USA, Australii, Bułgarii, Kanady, Szwajcarii, Czech, Hong kongu, Izraela, Meksyku i Republiki Południowej Afryki.
Na początek trzeba zarejestrować się na stronie www.transfergo.com/pl lub pobrać aplikację na telefon. Po stworzeniu swojego profilu na stronie możemy wykonać transakcję. Wpisujemy sumę i wybieramy czas dostawy, następnie wpisujemy dane odbiorcy i zaznaczamy sposób płatności – przelew bankowy lub z karty. Cała procedura jest przedstawiona przejrzyście, a poruszanie się po stronie jest bardzo intuicyjne.

Kwestie bezpieczeństwa

Gdy podejmujemy działania związane z naszymi pieniędzmi warto sprawdzić czy firmy, z których usług korzystamy, mają wymagane zabezpieczenia i mogą poświadczyć swoją wiarygodność. TransferGO jest licencjonowaną instytucją, którą nadzorują odpowiednie organy finansowe. Ponadto warto przeczytać też opinie innych osób, które były lub są aktualnymi użytkownikami usług danej. Da to nam ogólny obraz jej funkcjonowania i rozwiąże wątpliwości na temat podjęcia jakichś działań. Zawsze warto mieć pewność, że nasze pieniądze przechodzą przez zaufane źródło.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.