Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Finanse Opiekuna

Karta Revolut – Najlepsza forma płatności za granicą


 

Czy słyszeliście kiedyś o karcie Revolut? – jest to świetna alternatywa dla osób wyjeżdżających za granicę do pracy. Karta pozwala na dokonywanie płatności za granicą, jak również na bezpłatne wypłacanie pieniędzy z bankomatów na całym świecie nawet do 200 euro miesięcznie. Dzięki dobremu przelicznikowi, usługa jest obecnie najlepszą i najbardziej opłacalną formą płatności dla osób przebywających poza granicami kraju.

Czytaj więcej

Jakie dokumenty należy posiadać, aby nasz staż pracy w Niemczech został uznany także w Polsce?


 

Wiele osób, które przez lata pracowały w Niemczech i nagle decydują się na powrót do kraju chciałoby, aby ich staż pracy za zachodnią granicą został uznany również w Polsce. Takie osoby często nie wiedzą, jakie dokumenty będą potrzebne, by móc spełnić wszelkie formalności. W związku z tym, poniżej podpowiadamy, o których dokumentach powinniście pamiętać.

Czytaj więcej

Profesjonalna pomoc prawna – Wszystko co powinieneś wiedzieć


 

Wiele osób, które potrzebują zasięgnąć porady prawnej ma pewnego rodzaju wewnętrzny opór, który powoduje, że boją się skorzystać z usług profesjonalisty, albo uważają, że tego rodzaju forma pomocy jest dla nich zbyt droga. Zdarzają się również sytuacje, kiedy to ludzie mimo wszystko zdecydują się zwrócić o poradę prawną do kancelarii. Niestety często jest już za późno by móc coś zdziałać w danej sprawie. W dzisiejszym artykule zastanawiamy się nad tą ważną kwestią i staramy się rozwiać wątpliwości.

Czytaj więcej

Zagrożenia płynące z pracy w opiece na czarno


 

Duża część osób, które są zainteresowane pracą jako Opiekunowie osób starszych w Niemczech decyduje się na wyjazd do pracy na czarno. Niestety skutki takich decyzji często są bardzo krzywdzące – praca jest niezgodna z opisem, który był przedstawiony przed wyjazdem, warunki mieszkaniowe daleko odbiegają od podstawowych standardów, a do tego dochodzi brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony koordynatora zlecenia, który w wielu sytuacjach mógłby pomóc. Najczęściej jest już za późno na zmianę decyzji, a żeby otrzymać wynagrodzenie trzeba dokończyć swoją kilkumiesięczną pracę. Poniżej przedstawiamy największe zagrożenia z jakimi mogą się spotkać takie osoby.

Czytaj więcej

Dokumenty potrzebne na zleceniu w Niemczech


 

Prowadząc rozmowy z kandydatami, którzy są zainteresowani wyjazdem do pracy w Niemczech, często spotykamy się z pytaniem dotyczącym dokumentów jakie powinni ze sobą zabrać. Jest to jedna z najważniejszych kwestii, o którą należy zadbać decydując się na wyjazd do pracy za granicą. W dzisiejszym tekście podpowiadamy Wam, jakie dokumenty powinien mieć przy sobie każdy Opiekun osób starszych, wyjeżdżający do pracy w Niemczech.

Czytaj więcej

Problemy finansowe? Praca w opiece jednym z rozwiązań


 

Rozmawiając każdego dnia z osobami poszukującymi pracy, spotykamy się z ludźmi, którzy borykają się z różnego rodzaju problemami finansowymi. Jest to powszechny problem, który dotyka osób w każdym wieku, ale jak pokazują statystyki, szczególnie narażeni są na to ludzie po 50-tym roku życia.

Czytaj więcej

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.