Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Problemy finansowe? Praca w opiece jednym z rozwiązań


 

Rozmawiając każdego dnia z osobami poszukującymi pracy, spotykamy się z ludźmi, którzy borykają się z różnego rodzaju problemami finansowymi. Jest to powszechny problem, który dotyka osób w każdym wieku, ale jak pokazują statystyki, szczególnie narażeni są na to ludzie po 50-tym roku życia.

Niestety, w naszym kraju bardzo ciężko o pracę dla tej grupy wiekowej, a jak już coś się znajdzie, to oferowane wynagrodzenie nie zaspokaja choćby podstawowych potrzeb finansowych. Jednym z rozwiązań tego typu problemów jest wyjazd do pracy w Niemczech jako Opiekunowie osób starszych. Dlaczego tak właśnie jest? O tym przeczytacie w poniższym artykule.

Praca jako Opiekunowie w Niemczech w czołówce

Praca poza granicami kraju już od wielu lat jest popularnym tematem wśród Polaków, a liczba osób zainteresowanych tą formą zarobku z każdym rokiem jest coraz wyższa. Jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów, do którego chętnie wyjeżdżają nasi rodacy są Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi oferują pracę w różnych dziedzinach, do których możemy zaliczyć m.in. pracę dla Opiekunów osób starszych. Atrakcyjne zarobki w połączeniu z pakietem benefitów kuszą coraz więcej osób do wyjazdu.

Szansa na godziwy zarobek

Niestety w naszym kraju stopa bezrobocia nadal jest bardzo wysoka co sprawia, że ludzie poszukują innych możliwości. Trudno się dziwić, zwłaszcza, że nawet znajdując zatrudnienie w kraju, i tak nie zarobimy tyle ile otrzymamy na zachodzie. W branży opiekuńczej możemy zarobić nawet 1600 Euro miesięcznie, co jest nieporównywalnie większa kwotą w stosunku do zarobków w Polsce. Dzięki takim wyjazdom osoby, które są bezrobotne, mają długi i problemy finansowe są w stanie w zaledwie kilka miesięcy spłacić zadłużenia, a niekiedy jeszcze zostaje na godziwe życie na ojczyźnie. To sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wyjazdy do pracy.

A miało być tak pięknie…

W społeczeństwie i w samej branży opiekuńczej, tego typu wyjazdy niestety nie zawsze cieszą się dobrą sławą. Wielu byłych Opiekunów, którzy byli na zleceniach, które później okazały się dla nich przykrym doświadczeniem, odradzają innym tą formę zarobku. I takim osobom również się nie dziwimy, ponieważ zdarzają się sytuacje, kiedy to zostali źle potraktowani przez pośrednika, który nie zawarł w umowie potrzebnych zapisów i skończyło się to bardzo nieprzyjemnie dla obu stron. Nauczeni takimi sytuacjami wiemy jak zaspokoić potrzeby Opiekunów.

W Secawo wiemy jak to się robi!

Szeregi naszego zespołu tworzą ludzie, którzy również mają doświadczenie jako Opiekunowie osób starszych. To sprawia, że w Secawo doskonale wiemy jak podejść do naszych klientów, by zapewnić im godziwe warunki pracy przy korzystnych stawkach pieniężnych. Oferujemy stawki nawet do 1680 Euro co jest jedną z najwyższych ofert w całej branży. Ale pieniądze to nie wszystko, dlatego oprócz atrakcyjnych kwot dla naszych Opiekunów przygotowaliśmy również m.in. szeroki pakiet ubezpieczeń, odprowadzane składki ZUS, wsparcie doświadczonych koordynatorów i transport na miejsce zlecenia. Ponadto, osoby podpisujące z nami umowę dostają jasne i przejrzyste informacje na temat konkretnego zlecenia, a wynagrodzenie wypłacane jest zawsze na czas. To wszystko sprawia, że nasi Klienci są zadowoleni ze współpracy z Secawo i chętnie do nas powracają.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.