Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Pomysły na prezenty mikołajkowe dla małych i dużych dzieci


 

Okres Świąt Bożego Narodzenia kojarzy się przede wszystkim z rodziną. Wspólne gotowanie, pieczenia ciast i ubieranie choinki to tradycja dla wielu rodzin zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Niejednokrotnie jest to niepowtarzalna okazja do spotkania się w rodzinnym gronie i zobaczenia dawno nieobecnych dzieci, czy wnuków.

Jeśli pracujemy za granicą w charakterze opiekunki – tym bardziej jest to dla nas czas odpoczynku i okazja do spędzenia wolnej chwili w gronie osób nam najbliższych.

Oprócz podniosłej atmosfery i pysznych potraw na stole, często praktykuje się tradycję podarowywania sobie prezentów świątecznych. Poniżej przedstawiamy 5 pomysłów na upominek od św. Mikołaja dla dzieci w różnym wieku.

Gry planszowe

Grają w nie wszyscy – dzieci, nastolatki, dorośli i seniorzy. Planszówki to idealny sposób na spędzenie razem czasu i nabycie nowych umiejętności. Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym, gdyż przyjemność sprawia gra np. z rodziną i wspólna zabawa, a korzyścią jest np. ćwiczenie koncentracji, słownictwa i zdobywanie wiedzy w różnych dziedzinach. Planszówki to nie tylko chińczyk, czy warcaby, ale również wersje bardziej skomplikowane jak popularna obecnie gra o tron, czy milionerzy.

Rower lub rolki

Są to rzeczy cały czas bardzo popularne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki aktywności fizycznej poprawia się kondycja  i forma – na tym głównie zależy starszym dzieciom. Mniejsze pociechy będą miały przyjemność z samej jazdy i możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Telefon komórkowy

Nie da się ukryć, że żyjemy w czasach cyfryzacji i wysoko rozwiniętej technologii. Praktycznie każde dziecko w wieku od 5-6 lat posiadania telefon komórkowy. Większość z tych dzieci pragnie mieć wielofunkcyjny smartfon z najlepszym aparatem i dużą ilością zainstalowanych aplikacji i gier. Sama idea telefonu dla dziecka nie jest złym pomysłem, o ile nasza pociecha nie uzależni się od niego. Dlatego najlepiej wybrać prosty model z możliwie jak najmniejszą ilością funkcji. Telefon nie polecamy również kupować dzieciom w przedszkolu. Optymalny czas na taki podarunek to 10-12 rok życia. Oczywiście starszym dzieciom, zwykły telefon z klapką, czy klawiszami nie będzie odpowiadał, dlatego wtedy lepiej udać się do odpowiedniego sklepu i doradzić sprzedawcy. Najważniejsze parametry w smartfonie to: pamięć RAM, procesor i aparat.

Bilet na wydarzenie kulturalne

Dorastająca młodzież i osoby dorosłe, z pewnością ucieszyłyby się z biletu do miejsca kultury – teatru, kina, czy jakiegoś wydarzenia kulturalnego.

W kinach studyjnych jak i komercyjnych zakupić można np. roczne karnety do kina na wszystkie grane seanse. Natomiast listę spektakli, czy wydarzeń muzycznych najlepiej obserwować na stronie danego miasta, lub stronach do tego stworzonych.

Kosmetyki

Bardzo popularnym prezentem zarówno dla mężczyzn jak i kobiet są kosmetyki i perfumy. Zawsze w okresie świąt, w sklepach pojawiają się promocyjne zestawy, nieraz obniżone o połowę ceny. Kupić wtedy można ładnie zapakowane kosmetyki, które na pewno przydadzą się na co dzień. Wybór jest zazwyczaj bardzo duży – od wyszukanych kremów do rąk, przez peelingi, czy markowe maseczki do twarzy. W grudniu również w drogeriach można trafić na korzystne przeceny, gdzie na miejscu ekspedientki mogą nam dobrać odpowiedni zapach dla osoby, którą chcemy obdarzyć prezentem.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.