Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Lepsza organizacja czasu w nowym roku – przydatne wskazówki


 

Organizacja czasu często kojarzy nam się z kalendarzami, notatnikami i wieczorami spędzonymi nad rozmyślaniem o przyszłych dniach. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam łatwiejsze i szybsze sposoby na poprawienie swojego codziennego życia.

Wiedza o tym ile czasu zajmują ci dane czynności pomoże ci wygospodarować go więcej na przyjemności! Zastanów się ile zajmuje Ci trasa do pracy, a ile musisz jechać do galerii –  W większych miastach warto wciąż poszukiwać nowych tras do podróżowania, bo może okazać się, że w danym dniu przybędzie nam dodatkowa godzina odpoczynku.

Jeżeli twoja lista zadań wciąż rośnie – podejdź do tego ze spokojem i realizuj punkt po punkcie z rozłożeniem na kilka dni / tygodni.  Realizowanie wszystkiego na „teraz” nie jest efektywne wobec innych i swojego zdrowia. Zamęczając się, ani nie jesteśmy produktywni, ani zadowoleni ze stosowania praktyk organizacyjnych. Pamiętaj również, że pozostawianie wszystkiego na „później” może zaburzyć twoje życie zawodowe oraz prywatne.

Zmniejsz ilość czasu spędzanego na załatwianiu spraw w różnych miejscach. Zamawianie zakupów przez Internet, organizowanie spotkań bliżej siebie oraz pilnowanie czasu – To proste kroki, które realnie wpływają na oszczędzanie czasu!

Naucz się mówić „nie”. W dzisiejszych czasach wielu ludzi korzystając z dobroci serca drugiego człowieka angażują go w wiele przedsięwzięć kreując pogląd, że „bez danej osoby to nie to samo”. Wystarczy wytyczyć sobie priorytety, aby zobaczyć, że dane projekty / wydarzenia / relacje, w które się angażujemy są nie potrzebne i wymuszone przez innych. Bądźmy wolni od problemów innych!

Od czasu do czasu się wyłącz. Świat się nie zawali, jeśli przez kilka godzin nie dasz z siebie nic społeczeństwu. Wytyczenie sobie granic pracy (kontaktu z innymi) da nam komfort psychiczny, który w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny.

Cały Zespół Secawo życzy spokojnego 2020 roku!


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.