Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Największe sieci sklepów w Niemczech


 

Gdzie można zrobić zakupy u naszych sąsiadów? Istnieje tam wiele sieci supermarketów. Część z nich świetnie znamy, ponieważ funkcjonują również w naszym kraju. Należą do nich między innymi: Lidl, Kaufland czy Aldi. Niemieckie dyskonty spożywcze cieszą się dużą sympatią Polaków ze względu na dobrą jakość produktów, ich dużą różnorodność i przystępne ceny. Będąc w Niemczech możemy odwiedzić znajome nam sieci sklepów, co zdecydowanie ułatwi nam robienie zakupów. Znając opakowania znajomych produktów, możemy bez większych problemów znaleźć potrzebne rzeczy nawet wtedy, gdy nie rozumiemy tekstu na etykiecie.

Oto lista największych sieci supermarketów w Niemczech:

Lidl – jeden z najtańszych marketów, w jakich możemy zrobić zakupy. Sieć działa w 26 państwach europejskich, w tym w Polsce.

Kaufland – kolejna tania niemiecka sieć sklepów. Również działa w Polsce, a także na Słowacji, w Czechach, Chorwacji, Rumunii oraz Bułgarii.

Aldi – ten market jest nam nieco mniej znany, ale zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Nazwa sklepu wywodzi się od skrótu nazwiska Albrecht i słowa Diskont. Markety Aldi poza Niemcami i Polską możemy spotkać w: Belgii, Danii, Holandii, Francji, Luksemburgu, Hiszpanii i Portugalii.

Edeka – to jedna z największych niemieckich holdingowych korporacji. W jej skład wchodzi kilka marek, w tym: Edeka nah und gut, Edeka aktiv markt, Edeka center (E-Center), Edeka C&C Großmarkt, Edeka Großverbraucherservice.

Rewe – to marka, która należy do grona liderów na rynku handlu detalicznego w Niemczech. Nie ma swoich placówek w Polsce, niemniej jednak będąc na granicy z naszymi sąsiadami można się natknąć na tego typu market.

Real – nazwa nam doskonale znana, do 2014 roku sklepy te funkcjonowały również w naszym kraju. Obecnie znajdują się na całym terenie Niemiec i nadal działają pod hasłem: „Wielki wybór, niskie ceny”.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.