Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Muzea wrocławskie, które warto odwiedzić!


 

Nie tylko w 2016 roku Wrocław był stolicą kultury – Od zawsze miasto Wrocław na mapie Europy odznaczało się unikatowymi miejscami spotkań z kulturą i sztuką. Wiele muzeów, magicznych budynków, historii i punktów widokowych zachęca miliony turystów każdego roku do odwiedzania miasta spotkań jakim jest miasto Wrocław.

Zapraszamy na krótką podróż po Wrocławiu!

Panorama Racławicka – muzeum sztuki we Wrocławiu, oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu, założone w 1893 we Lwowie, od 1980 we Wrocławiu. Eksponuje cykloramiczny obraz Bitwa pod Racławicami namalowany w latach 1893–1894 przez zespół malarzy pod kierunkiem Jana Styki i Wojciecha Kossaka.

Hydropolis – nowoczesne miejsce połączenia nauki z zabawą – Dostępne dla odwiedzających w różnym wieku. Interaktywne gry i warsztaty to tylko część oferty, którą posiada wrocławskie hydropolis – Warto!

Centrum Historii Zajezdnia – muzeum znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 184 jest dziełem wrocławskiego Ośrodka „Pamięć i Przyszłość” działającego od 2007 roku, początkowo jako państwowa instytucja kultury, a od 2009 jako samorządowa instytucja miasta Wrocławia.

Muzeum Współczesne – miejska, samorządowa instytucja kultury powołana przez Radę Miejską Wrocławia 10 lutego 2011 roku, a otwarta 2 września 2011 roku mająca na celu wystawianie, popularyzowanie i gromadzenie zbiorów sztuki współczesnej.

Muzeum Narodowe – jedno z głównych muzeów Wrocławia i Dolnego Śląska. Zbiory muzeum obejmują przede wszystkim malarstwo i rzeźbę, ze szczególnym uwzględnieniem sztuki całego Śląska. Składa się z gmachu głównego i trzech oddziałów – Jest wielką skarbnicą wiedzy.

Muzeum Miejskie Wrocławia – miejska instytucja kultury z siedzibą dyrekcji przy ul. Sukiennice 14/15, założona 1 stycznia 2000 roku. Dla nie wtajemniczonych to muzeum to wrocławski ratusz!

We Wrocławiu można spotkać się nie tylko z różnorodnymi ludźmi, potrawami i niesamowitymi widokami – Wrocław to dobrej miejsce nauki i Polsce i świecie – Zapraszamy!


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.