Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Czy posiadając emeryturę możemy wziąć kredyt w banku?


 

Emeryci w Polsce to grupa osób, która może narzekać na brak pieniędzy. Świadczenia są niskie, a wydatków jest bardzo wiele. Problemem jest nie tylko opłacenie rachunków czy zakup jedzenia, ale przede wszystkim opłacenie swojego leczenia. Niestety istnieją sytuacje, kiedy nie stać nas na kosztowne leki czy płatny zabieg. To między innymi wtedy Osoby starsze sięgają po pomoc do banków w celu wzięcia pożyczki lub kredytu. Jakie warunki musi spełniać emeryt, żeby mógł się dostać dodatkowe pieniądze? Poniżej wyjaśniamy najważniejsze kwestie.

Podstawowe warunki do wzięcia kredytu

Dla banku jedną z ważniejszych spraw jest ustalenie jaka jest wysokość dochodów potencjalnego kredytobiorcy. Kolejną istotną rzeczą jest wiek emeryta. Wiadome jest tu, że udzielane kredyty nie będą miały długiego okresu spłaty, więc Seniorzy do 70 roku życia nie powinni mieć problemów z załatwieniem formalności. Została jeszcze jedna kwestia, która dotyczy każdego, kto chce wziąć kredyt, a mianowicie historia kredytowa. Bez niej ciężko jest dogadać się z z bankiem, więc jeżeli nigdy nie braliśmy kredytu czy pożyczki, zaufanie instytucji finansowej do nas jest o wiele niższe. Posiadając spłacone kredyty na swoim koncie o wiele szybciej można uzyskać kolejne zapomogi.

Wzięcie kredytu w praktyce

W Polsce jest wiele banków, które oferują w swoich usługach możliwość wzięcia kredytu Osobom starszym. Spłaty zadłużenia są dostosowane do możliwości finansowych Seniorów i pozwalają im na bezproblemowe spłacanie pożyczki. Wszyscy jednak zastrzegają, że decyzja kredytowa zależy od całościowej oceny klienta w tym jego zdolności kredytowej. Zazwyczaj Osoby starsze są postrzegane jako wiarygodne i godne zaufania osoby, które spłacają wszystkie swoje pożyczki. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że niespłacone długi mogą przejść później na ich bliskich i narobić problemów. Dlatego przed wzięciem kredytu, trzeba na spokojnie przekalkulować swoją sytuację finansową, zapoznać się z ofertami banków i wybrać tą, która nam najlepiej odpowiada.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.