Wypełnij formularz
i zarabiaj w Euro!

TAK NIE

**Zgoda rekrutacyjna

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu („SO”) moich danych osobowych wskazanych w wypełnionym przeze mnie formularzu internetowym, w tym danych dotyczących zdrowia, dla celów aktualnych oraz przyszłych rekrutacji.

TAK NIE

Zgoda na marketing email

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na przesyłanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

TAK NIE

Zgoda na marketing SMS/MMS

zobacz więcej >> Wyrażam zgodę na używanie przez SO Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Twoja wiadomość została wysłana. Zamknij to powiadomienie.

Travel insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Travel

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

Life insurance Quote

Level of protection: $

Contact details:

Have you used tobacco or nicotine products in the last 12 months?

Yes, I have No, I have not
Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

Your Quote Form has been sent successfully. Close this notice.

5 największych banków niemieckich


 

Pracując w Niemczech warto zastanowić się nad założeniem konta w lokalnym banku. Daje nam to lepsze możliwości organizacyjne, a także sprawniejsze manipulowanie zarobionymi pieniędzmi. Dzięki temu też możemy uniknąć bałaganu w własnej dokumentacji i usprawnić komunikację na linii bank-pracodawca. Poniżej podpowiadamy, które niemieckie banki cieszą się najlepszą rangą w kraju.

1. DKB Deutsche Kreditbank

To niemiecka sieć banków, które w pełni są własnością Bayerische Landesbank Bank. Siedziba główna banku znajduje się w Berlinie, a jego infrastruktura z niewielką liczbą oddziałów koncentruje się na wybranej grupie klientów w obszarze klientów indywidualnych, klientów biznesowych i klientów publicznych, którzy są częścią strategii korporacyjnej banków.

2. ING DiBa

ING jest trzecim co do wielkości bankiem detalicznym w Niemczech. Spółka pochodzi z Holandii i posiada swoje oddziały w całej Europie. Jednym z największych jest oddział w Niemczech, który obsługuje sporą część klientów pochodzących z zachodniej Europy.

3. Deutsche Skatbank

Spółka bankowa działająca na rynku od 2007 roku. Siedziba banku znajduje się w Schmölln niedaleko Altenburga we wschodniej części Turyngii. Skatbank oferuje swoim klientom uczciwe i usługi finansowe w całkiem rozsądnych cenach. Podstawowym przedmiotem działalności Skatbank jest obszar klientów biznesowych. Dzięki Skatbank średnie firmy, handlowcy i freelancerzy mają silnego partnera, który bezpiecznie i niezawodnie obsługuje swoje płatności online.

4. Consorsbank

Jest zależną spółką należącą do francuskiego BNP Paribas, jednego z największych banków w Europie. Broker internetowy został założony w 1994 roku jako jeden z pierwszych internetowych dostawców papierów wartościowych w Niemczech. To właśnie handel papierami wartościowymi jest podstawową częścią działalności spółki. Oprócz tego bank oferuje również produkty oszczędnościowe, takie jak pieniądze dzienne lub terminowe, finansowanie i rachunek bieżący.

5. 1822direkt

Kolejny duży gracz na rynku niemieckich banków. Spółka założona w 1996 roku we Frankfurcie. Jest jednym z najczęściej wybieranych banków wśród klientów indywidualnych i biznesowych w całych Niemczech.


 

Praca w branży opiekuńczej

Skontaktuj się
z nami

Dowiedz się więcej
o najnowszych ofertach
pracy.